Ігровий автомат Fruit Cocktail — коктейль "Полунички"

Ігровий автомат Fruit Cocktail є знаменитим фруктовим симулятором, який отримав популярність у гравців за рахунок простого інтерфейсу і яскравого дизайну. На відміну від більшості гамінаторов, де символьний ряд — це просто набір фруктів, то тут фруктовий коктейль заповнює лінії барабанів. У слот Fruit Cocktail можна грати як за рахунок реальних коштів, там і на віртуальні кредити безкоштовно.

Гральний автомат Fruit Cocktail в Ельслотс — характеристики і символи

Гральний автомат Fruit Cocktail, що входить в рейтинг популярних симуляторів колекції Ельслотс, представлений наступними технічними рішеннями:

Символи слот-апарата виконані у вигляді звичних фруктів і оцінюються:

Вайлд замінює все зображення, крім Scatter і логотипу, утворюючи прибуткові комбінації. Найбільше можна отримати, якщо випаде від 3 і більше логотипів симулятора (200, 1 000 і 5 000 за 5 знаків відповідно). Як Скаттер представлена ​​полуничка, що є головним героєм емулятора. Її основна роль — запуск бонусного раунду.

Слот Полуничка: бонусні пропозиції

Бонусний раунд в слоті Полуничка нагадує Монополію. Маленький слот і три барабана з’являються в центрі поля і починають обертатися. Символ, на якому зупиниться покажчик, і подарує додатковий виграш. Стрілка показала на елемент «Вихід» — гра закінчиться. Кількість розіграшів залежить від того, скільки Скаттер випало за звичайний спін.